Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
19 Eylül 2018 Çarşamba 16:13:29
futbol
16:00FK Ventspils - FK Rīgas Futbola skolaCanlı
futbol
16:00FC İrtiş Omsk - FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskCanlı
basketbol
16:00Seoul Samsung Thunders - Shandong Flaming BullsCanlı
tenis
16:00Aleksandra Krunic - Christina McHaleCanlı
tenis
15:30Albot/Basilashvili - Skupski/SkupskiCanlı
tenis
15:15John Echeverria - Yuanfeng LiCanlı
futbol
15:00Ho Chi Minh City F.C. - Sai GonCanlı
futbol
15:00FC Sibir Novosibirsk - FC Zenit Saint Petersburg IICanlı
futbol
15:00Doroznik Kamenka - Khimik VurnariCanlı
tenis
15:00Ilya Ivashka - Guido PellaCanlı
futbol
14:45Tampines Rovers FC - Home United FCCanlı
tenis
14:45Denis Shapovalov - Adrian Menendez-MaceirasCanlı
tenis
14:45Camilla Scala - Kristina KucovaCanlı
tenis
14:45Gibril Diarra - Francesco FortiCanlı
tenis
14:45Krajicek/Nedunchezhiyan - Lamasine/MoriyaCanlı
tenis
14:45Varillas/Gutierrez - Junaid/RajaCanlı
futbol
14:30Shenzhen - Yanbian FundeCanlı
futbol
14:30FC Merani Martvili - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:30Telavi - FC Dila GoriCanlı
futbol
14:30Wuhan Zall F.C. - Hangzhou Greentown F.C.Canlı
futbol
14:30Warriors F.C. - Brunei DPMM FCCanlı
tenis
14:30Simon Beaupain - Alberto Romero De Avila SeniseCanlı
tenis
14:30Adrian Mannarino - Marton FucsovicsCanlı
tenis
14:30Joao Domingues - Dragos DimaCanlı
futbol
14:15PS TIRA - PSM MakassarCanlı
futbol
14:15FC WIT Gürcistan Tiflis - FC Chikhura SachkhereCanlı
futbol
14:15FC Dynamo Barnaul - FC Sibir II NovosibirskCanlı
futbol
14:15Beijing Enterprises Grup F.C. - Shijiazhuang Yongchang Junhao F.C.Canlı
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco BoltsCanlı
basketbol
14:00Manila Stars - Laguna HeroesCanlı
tenis
13:00Voracova/Stefkova - Perez/RodionovaCanlı
tenis
13:00Joao Monteiro - Luis FariaCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
15:07A. Behar/Romboli - Vavassori/Pellegrino
futbol
15:15Albissola - Olbia Calcio
futbol
16:00Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
tenis
16:10Karen Khachanov - Stanislas Wawrinka
tenis
16:10Tessah Andrianjafitrimo - Ana Vrljic
futbol
16:20Al-Oruba - Al-Ahli / Sedab
futbol
16:25Al Wasta - Yanqul
futbol
16:25Al-Seeb Sports Club - Al-Nasr
futbol
16:25Muscat FC - Dhofar S.C.S.C.
diger
16:30Tuyen Quan Doi - The Cong
futbol
16:30NK Brda - Gorica
futbol
16:30NK Zagorec Krapina - NK Osijek
futbol
16:30Nizwa FC - Oman FC
futbol
16:30Tikves - FK Rabotnički
futbol
16:30Al Bashair - Al-Suwaiq SC
futbol
16:30Majees Club - Al Nahda Club
futbol
16:30FK Vardar - FK Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:30FK Gostivar - Pobeda Prilep
futbol
16:30FK Bregalnica Štip - Academy Pandev
futbol
16:30FK Skopje - FK Sileks
futbol
16:30FK Pelister - FK Belasica Strumica
futbol
16:30FK Shkëndija - Kit-Go Pehcevo
futbol
16:30Lokomotiv Gomel - Chist
futbol
16:30Persiraja Aceh - Persita Tangerang
basketbol
16:30Pınar Karşıyaka - Royal Halı Gaziantep
basketbol
16:30Novi Pazar - KK Vogosca Sarajevo
tenis
16:30Cachin/Trungelliti - González/Lammons
tenis
16:30Kei Nishikori - Peter Gojowczyk
tenis
16:30Miljan Zekic - Stefano Reitano
tenis
16:30Walter Trusendi - Giovanni Calvano
tenis
16:30Alessandro Ingarao - Alessandro Petrone
tenis
16:30Billy Harris - Davide Galoppini
tenis
16:30Federico Iannaccone - Adrian Obert
tenis
16:30Marco Bortolotti - Maciej Rajski
tenis
16:30Bolkvadze/Ozgen - Ponchet/Cengiz
tenis
16:30Krajicek/Martintsova - Barnett/Gray
diger
17:00ZSK Gazprom-Ugra Surgut - VC Tümen
diger
17:00Tarkhan Sterlitamak - Dynamo Chelyabinsk
diger
17:00ASC Nizhny Novgorod - Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg
diger
17:00TulGU - SmolGU
futbol
17:00FC Tümen - Soçi
futbol
17:00Tatran Chlebnice - FK Pohronie
futbol
17:00Trikala - AE Sparti
futbol
17:00MSK Břeclav - Tatran Zdirec
futbol
17:00Club Atlético Atenas II - C. A. Cerro II
futbol
17:00Torque II - Club Atlético Boston River SAD II
futbol
17:00APDC Chions - Asc St Georgen
futbol
17:00Sacachispas II - Fenix II
basketbol
17:00Vitoria - Club Ourense Baloncesto
basketbol
17:00Kolossos Rodou - Rethymno Cretan Kings
tenis
17:00Begemann/Struff - Peralta/Ceballos
tenis
17:00James Duckworth - Emilio Gomez
tenis
17:00Alexei Popyrin - Steven Diez
tenis
17:00Mcnally/Tubert - King/Reese
tenis
17:00Dima/Sels - Kolar/Oliveira
tenis
17:00Andrea Arnaboldi - Thiago Monteiro
tenis
17:00Antoine Cornut-Chauvinc - Linus Frost
tenis
17:00Alen Avidzba - Eduardo Struvay
tenis
17:00Glasspool/Mchugh - Green/Loffhagen
tenis
17:00Simion/Talaba - Boev/Salden
futbol
17:30FC Levadia Tallinn - Pärnu Vaprus
futbol
17:30Rakvere JK Tarvas - Maardu Linnameeskond
futbol
17:30Mladost Kikaci - FK Leotar
futbol
17:30FK Velež Mostar - FK Sarajevo
futbol
17:30Kozara Gradiska - FK Radnik Bijeljina
futbol
17:30Mosevac - FK Rudar Kakanj
futbol
17:30Bosonohy - Moravsky Krumlov
futbol
17:30Zvijezda 09 - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
17:30Modrica - FK Borac Banja Luka
futbol
17:30NK Metalleghe-BSI - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30Sloga Crnjelovo - FK Slavija
futbol
17:30Pobeda Teshanka - NK Zvijezda Gradačac
futbol
17:30NK Bosna Visoko - NK GOŠK Gabela
futbol
17:30NK TOSK Tesanj - FC Gorazde
futbol
17:30NK Igman Konjic - FK Rudar Prijedor
futbol
17:30Tuzla City - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:30NK Čelik Zenica - FK Krupa na Vrbasu
futbol
17:30NK Sloga Nova Gradiska - HNK Cibalia
futbol
17:30Libertador - Lala
tenis
17:30González/Marrero - Nys/Paire
tenis
17:30Juan Ignacio Galarza - Leonardo Aboian
tenis
17:30Francisco Cerundolo - Manuel Pena Lopez
tenis
17:30Gonzalo Villanueva - Guido Ivan Justo
tenis
17:30Cadantu/Marcinkevica - Kostova/Chantraine
tenis
17:30Maria Del Rosario Vazquez - Catalina Pella
tenis
17:30Eugenia Ganga - Anfisa Danilchenko
tenis
17:45Shalimar Talbi - Panna Udvardy
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - FC Fakel Voronezh
futbol
18:00FC Krasnodar II - FC Spartak Moskova II
futbol
18:00Partizan Belgrade - FK Rad
futbol
18:00AGMK - Mash’al Mubarek
futbol
18:00Zalgiris Kaunas - FK Lietava
futbol
18:00Polanka - IRP Cesky Tesin
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Elana Toruń
futbol
18:00FK Dobrovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
futbol
18:00SK Viktorie Jirny - Slovan Velvary
futbol
18:00FK Litoměřice - Olympia Prague
futbol
18:00FC Písek - TJ Jiskra Domažlice
futbol
18:00SK Převýšov - 1. FC Karlovy Vary
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Loko Vltavín
futbol
18:00SK Sokol Brozany - SK Benešov
futbol
18:00TJ Sokol Živanice - TJ Sokol Zápy
futbol
18:00FK TJ Štěchovice - FK Králův Dvůr
futbol
18:00Legia Warsaw II - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
18:00FK Radnički Niš - Dinamo Vranje
basketbol
18:00BC Rilski Sportist - SCM CSU Craiova
basketbol
18:00PBC Lokomotiv Kuban - Afyon Belediye
basketbol
18:00KK Radnički Kragujevac - Irkut
tenis
18:00Matkowski/Monroe - Jebawy/Middelkoop
tenis
18:00Gerlakh/Rueffer - Kordolaimi/Pedretti
tenis
18:00Laine/Marray - Vrljic/González
tenis
18:00Gabric/Koelzer - Scala/Spigarelli
tenis
18:00Sanchez/Hsu - Cao/Ma
tenis
18:00Antonic/Stefanini - Zarazua/Zheng
tenis
18:00Caregaro/Moratelli - Grymalska/Di Sarra
tenis
18:00Morderger/Morderger - In-Albon/Matteucci
tenis
18:00Kulikova/Tanaka - Chiesa/Pieri
futbol
18:15Muaither SC - FC Al Shamal
futbol
18:20Al Najoom - Jeddah Club
diger
18:30Grozny - Dynamo Leningrad Bölgesi
diger
18:30NKS Nysa - Gwardia Wroclaw
diger
18:30Astra Zahradni Mesto A - Radotin A
diger
18:30Meteor Praha B - Astra B
diger
18:30MFF E - Meteor A
diger
18:30MCKiS Jaworzno - Krakow AZS
futbol
18:30FC Tambov - FC Tom Tomsk
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk
futbol
18:30RoPo - Kemi Academy
tenis
18:30Mikhail Youzhny - Mirza Basic
tenis
18:30Ouvrard/Schott - Van De Zandschulp/Smits
tenis
18:30Voljacques/Mertens - Bourcet/Escoffier
tenis
18:30Tommy Paul - Roberto Quiroz
futbol
18:35Al Qaisoma - Al-Shoalah
futbol
18:45Najran SC - Al Jabalain
basketbol
18:45Holargos - Larias Faros
futbol
18:50Al Ain FC - Al Adalah
basketbol
19:00Tofaş - Türk Telekom B.K.
tenis
19:00Marach/Melzer - Qureshi/Sitak
tenis
19:00Gilles Simon - Jiri Vesely
tenis
19:00Mikael Torpegaard - Jeffrey John Wolf
tenis
19:00Juan Pablo Ficovich - Sebastian Baez
tenis
19:00Francisco Comesana - Franco Agamenone
tenis
19:00Facundo Juarez - Camilo Ugo Carabelli
tenis
19:00Bugnon/Zeljenka - Luini/Ferrero
tenis
19:00Morini/Riera - Beccio/Molina Portela
tenis
19:00Jazmin Ortenzi - Daianne Hayashida
diger
19:00VC Dynamo Moskova - Fakel Novy Urengoy
diger
19:00OGU I.S. Turgenev 1 - OGU I.S. Turgenev 2
futbol
19:00LKS Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
19:00Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
futbol
19:00FC Mordovia Saransk - FC Avangard Kursk
futbol
19:00FC Nizhniy Novgorod - FC Khimki
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - APOEL F.C.
futbol
19:00JK Tallinna Kalev - JK Viljandi Tulevik
futbol
19:00NK Korotan Prevalje - NK Aluminij
futbol
19:00FK Budućnost Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
19:00Al-Ansar - Al Nahdha
futbol
19:00Loja - River Melilla CF
futbol
19:00Tallinna JK Legion - JK Vändra Vaprus
futbol
19:00FS METTA/Latvijas Universitāte - Riga
futbol
19:00FC Torpedo Kutaisi - FC Metalurgi Rustavi
futbol
19:00UP Langreo - Caudal Deportivo
basketbol
19:00Grombalia - US Monastir
basketbol
19:00S.L. Benfica - Club Melilla Baloncesto
basketbol
19:00Xion Dukes Klosterneuburg - HBK Prievidza
basketbol
19:00Sluneta Usti nad Labem - BC Kolín
basketbol
19:00P.A.O.K. B.C. - Prometheus
basketbol
19:00Alba Fehérvár - Kaposvari
basketbol
19:00BK Děčín - Mitteldeutscher BC
diger
19:10Atlanta Braves - St.Louis Cardinals
diger
19:10Home (Runs) - Away (Runs)
basketbol
19:15WKK Wroclaw - Pogon Prudnik
futbol
19:30FC Chertanovo Moskova - Luch Vladivostok
futbol
19:30FC Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
19:30VfB Hohenems - FC Pinzgau Saalfelden
futbol
19:30North Riding - Buzau Region
futbol
19:30Al-Mesaimeer Sports Club - Al-Wakrah Sport Club
futbol
19:30FSV Wacker 90 Nordhausen II - BSG Chemie Leipzig
basketbol
19:30PVSK Pannonpower Pecs - Atomeromu SE Paks
basketbol
19:30Bakery Pyatsenza - Guerino Vanoli Basket
basketbol
19:30KKK MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza
tenis
19:30Inglot/Skugor - Paez/Reyes-Varela
tenis
19:30Alves/Kennel - Leykina/C. Scholl
diger
19:40APP Krispol Września - Sieradz
futbol
19:55AFC Ajax - AEK Athens F.C.
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
20:00U.C. Sampdoria - ACF Fiorentina
futbol
20:00Helsingborgs IF - IK Brage
futbol
20:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
futbol
20:00Stal Mielec - Wigry Suwałki
futbol
20:00GKS Katowice - OKS Odra Opole
futbol
20:00GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
futbol
20:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
20:00NK Celje - NK Krško
futbol
20:00FK Atlantas Klaipėda - FC Stumbras
futbol
20:00SpVgg Neu-Isenburg - KSV Hessen Kassel
futbol
20:00Al-Ahly Shendi - Al-Hilal Club
futbol
20:00Skive IK II - Vorup FB
futbol
20:00Ferro Carril Oeste General Pico - Independiente
futbol
20:00UAI Urquiza II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
futbol
20:00Hellerup IK - BK Avarta
futbol
20:00Giessen - TSV Eintracht Stadtallendorf
tenis
20:00Fabio Fognini - Martin Klizan
tenis
20:00Joao Lucas Reis Da Silva - Korey Lovett
tenis
20:00Tim Ruehl - Martin Redlicki
tenis
20:00Emilio Nava - Igor Gimenez
tenis
20:00Milen Ianakiev - Govind Nanda
tenis
20:00Thai-Son Kwiatkowski - Peter Polansky
tenis
20:00Emina Bektas - Chanel Simmonds
tenis
20:00Maria Camila Osorio Serrano - Victoria Duval
tenis
20:00Kai-Chen Chang - Rebecca Marino
diger
20:10Detroit Tigers - Minnesota Twins
futbol
20:20Al-Qadisiyah - Al Nassr FC
diger
20:30Hollanda - Almanya
diger
20:30Tours VB - Rennes
futbol
20:30HB Køge - Fremad Amager
futbol
20:30Lamontville Golden Arrows F.C. - Mamelodi Sundowns F.C.
futbol
20:30Orlando Pirates - Cape Town City
futbol
20:30NK Široki Brijeg - FK Željezničar Sarajevo
futbol
20:30Lüner SV - Holzwickeder
basketbol
20:30Pallacanestro Piacentina Piacenza - Blu Basket Gruppo Remer Treviglio
tenis
20:30Jordan Thompson - Evan Song
tenis
20:30Becerra/De Faveri - Pella/Estable
tenis
20:30Richard Gasquet - Constant Lestienne
tenis
20:30Gojowczyk/Martin - Arends/Arneodo
tenis
20:30Villanueva/Casanova - Bianchi/Makiguchi
futbol
20:45Ahrweiler BC - Rot-Weiss Koblenz
diger
21:00Isla de la Juventud - Camagüey
diger
21:00Ciego de Avila - Granma
diger
21:00Santiago de Küba - Holguín
diger
21:00Cienfuegos - Guantánamo
diger
21:00Artemisa - Matanzas
diger
21:00Mayabeque - Sancti Spíritus
diger
21:00Pinar del Rio - Villa Clara
diger
21:00TKS Tychy - Andrychow
futbol
21:00Stjarnan - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
21:00AD Itaborai - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Desportivo Brasil - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Ferroviário Atlético Clube
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - EC Agua Santa
futbol
21:00UE Sant Andreu - Santos II
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube - Bragantino XI
futbol
21:00SC Atibaia - Taboao de Serra
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00UD Los Garres - Estudiantes de Murcia
futbol
21:00Siquinala - CSyD Nueva Concepcion
futbol
21:00Platense II - Quilmes Atlético Club II
futbol
21:00Audax São Paulo Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Rosario
futbol
21:00Danubio F.C. II - Penarol II
futbol
21:00Fenix II - Liverpool Montevideo II
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Americano
futbol
21:00Defensores Unidos II - Colegiales II
futbol
21:00UD San Sebastián de los Reyes - C.D. Mostoles
futbol
21:00Bavois - Yverdon Sport
futbol
21:00FC Wohlen - FC Köniz
basketbol
21:00JKL Dolphins - Power
basketbol
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Kangoeroes Basket Willebroek
basketbol
21:00Leuven Bears - Liège Basket
basketbol
21:00Chin Min Dragons UBC St. Polten - Vienna D.C. Timberwolves
basketbol
21:00SO Maritime Boulogne - Saint-Quentin Basket-Ball
basketbol
21:00Etoile Charleville-Mezieres - BC Orchies
basketbol
21:00STB Le Havre - Caen Basket Calvados
diger
21:05Texas Rangers - Tampa Bay Rays
futbol
21:30A.S. Avellino 1912 - SS Nola 1925
futbol
21:30C.S.D. Municipal - Deportivo Mixco
futbol
21:30Defensor Sporting II - Racing Club de Montevideo II
basketbol
21:30Palencia Baloncesto - Club Baloncesto Breogán
basketbol
21:30Tezenis Verona - Pallacanestro Reggiana
basketbol
21:30Zaglebie Sosnowiec - UKS Gimbasket Wroclaw
tenis
21:30Quiroz/Escobar - Reid/Saville
tenis
21:30Alan Kohen - Samuel Shropshire
tenis
21:30Jeremy Sonkin - Justin Roberts
tenis
21:30Isaiah Strode - Paul C. Oosterbaan
tenis
21:30Alec Adamson - Henry Craig
tenis
21:30Hayley Carter - Nadia Podoroska
tenis
21:30Naomi Broady - Sanaz Marand
tenis
21:30Victoria Rodriguez - Olivia Peet
tenis
21:30Jennifer Elie - Bianca Turati
futbol
21:45Middlesbrough - Bolton Wanderers
futbol
21:45Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
21:45Queens Park Rangers - Millwall
futbol
21:45Sheffield United - Birmingham City
futbol
21:45Derry City F.C. - Bohemian F.C.
futbol
21:45Kidsgrove Athletic F.C. - Hednesford Town
futbol
21:45Lincoln United - Carlton Town
futbol
21:45Ramsbottom United F.C. - Clitheroe F.C.
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Newry City II - FC Crusaders II
basketbol
21:45A.M.I.C.S. Castelló - Valencia BC
futbol
22:00Benfica - FC Bayern Munich
futbol
22:00Valencia CF - Juventus F.C.
futbol
22:00Manchester City - Lyon
futbol
22:00Real Madrid C.F. - Roma
futbol
22:00Viktoria Plzen - PFC CSKA Moskova
futbol
22:00BSC Young Boys - Manchester United
futbol
22:00Reading - Norwich City
futbol
22:00Bogotá F.C. - Universitario de Popayán
futbol
22:00Atletico Camioneros - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
22:00Nojom Al Mostabel FC - Wadi Degla FC
futbol
22:00Always Ready - Enrique Happ
futbol
22:00Benfica - Robert Lewandowski
futbol
22:00Valencia CF - Cristiano Ronaldo
futbol
22:00Gareth Bale - Roma
futbol
22:00BSC Young Boys - Romelu Lukaku
futbol
22:00Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
22:00Sergio Agüero - Lyon
futbol
22:00Deportivo Madryn - Sol de Mayo
futbol
22:00San Jorge de Tucumán - Boca Unidos
futbol
22:00Deportivo Petare - Yaracuy
futbol
22:00Real Frontera - ULA
tenis
22:00Besada/Ugo Carabelli - Olivieri/Espin Busleiman
futbol
22:15Fylkir - Breiðablik UBK
futbol
22:30Metropolitanos FC - Deportivo Táchira
futbol
22:30Fortaleza Esporte Clube - Valledupar F.C.
futbol
22:30Torre Fuerte - Club Libertad
futbol
22:30Club Deportivo Bata - Fatick
futbol
22:30Juventud Unida Universitario - Sportivo Desamparados
futbol
22:30Atlético El Vigía - Ureña FC
futbol
22:30Yaracuyanos - Hermanos Colmenares
futbol
23:00Trujillanos - Deportivo Lara
futbol
23:00Llaneros - Orsomarso
tenis
23:00Gleason/Stefani - Bridgforth/Kwong
tenis
23:00Jose Pereira - Alexandre Tsuchiya
tenis
23:00Matheus Pucinelli De Almeida - Franco Capalbo
tenis
23:00Matias Franco Descotte - Ignacio Carou
tenis
23:00Filip Kraljevic - Michael Zhu
tenis
23:00Dominik Kellovsky - Tyler Mercier
tenis
23:00Takuto Niki - Zachari Svajda
tenis
23:00Oleksiy Arovin - Lopar
tenis
23:00Danilina/Elbaba - Hsu/Chang
tenis
23:00Andre Miele - Daniil Zarichanskyy
futbol
00:00Aragua - Estudiantes De Caracas
futbol
00:00Deportivo Anzoátegui - Zulia
futbol
00:00Deportivo Ocotal - Managua F.C.
futbol
00:00Club Comunicaciones - Universidad de San Carlos
futbol
00:00Deportivo Iztapa - Santa Lucía
futbol
00:00Sacachispas FC - Deportivo Jocotan
futbol
00:00Chinandega - Juventus FC Managua
futbol
00:30C.D. Suchitepéquez - Deportivo
futbol
00:30Antigua GFC - Chimaltenango
futbol
00:30Deportivo Sanarate - C.S.D. Comunicaciones II
tenis
00:30Conner Huertas Del Pino - Mathias Zukas
tenis
00:30Luciano Doria - Alex Blumenberg
tenis
00:30Brandon Nakashima - Valentin Vacherot
tenis
00:30Johnson/Johnson - Nanda/Rapp
tenis
00:30Adamson/Seemann - Kaster/Sonkin
tenis
00:30Cohen/Strode - Meister/M. Redlicki
tenis
00:30Bektaş/Moore - Babic/Carter
tenis
00:30Okuno/Simmonds - Broady/Podoroska
futbol
00:45Portuguesa - Deportivo La Guaira
futbol
01:00Estudiantes de Mérida - Monagas SC
futbol
01:00Deportivo Guastatoya - Sansare
tenis
01:00Raul Garcia - Fermin Tenti
diger
01:05Philadelphia Phillies - New York Mets
futbol
01:30Independiente - Club Atlético River Plate (Montevideo)
futbol
01:30Caracas - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Penn - Louisville City FC
basketbol
01:30Club Athletico Paulistano - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
tenis
01:30Galloway/Lock - Wolf/Joyce
tenis
01:30Robin Anderson - Grace Min
diger
02:00Lavras - VC Juiz de Fora
futbol
02:00Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela
futbol
02:00Mineros - Zamora
futbol
02:00Associação Atlética Internacional - Red Bull Brasil
futbol
02:00Charleston Battery - Charlotte Independence
futbol
02:00Guyana Defence Force - Cougars
futbol
02:00Don Bosco - Real Hope FA
basketbol
02:00Flamengo Basketball - Niteroi
basketbol
02:00Liga Sorocabana - Osasco
tenis
02:00Pereira/Tsuchiya - Zaidman/Ortiz
tenis
02:00Kelly/Lovett - Reis Da Silva/Gimenez
tenis
02:00Aguilar/Capalbo - Descotte/Miele
diger
02:05Pittsburgh Pirates - Kansas City Royals
diger
02:05New York Yankees - Boston Red Sox
diger
02:05Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays
diger
02:10Cleveland Indians - Chicago White Sox
diger
02:15Industriales - Las Tunas
futbol
02:30San Jose Oruro - Nacional Potosí
diger
02:40Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds
futbol
02:45Club Atlético Paraná - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
03:00Sportivo Las Parejas - Defensores de Belgrano
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic FC
futbol
03:00Juventud Unida Pocitos - Aleman
futbol
03:00Independiente Petroleros - Atletico Bermejo
futbol
03:00San Lorenzo Alem - Sportivo Belgrano
futbol
03:00Crucero del Norte - Chaco For Ever
tenis
03:00Seone Mendez - Abbie Myers
tenis
03:00Jeremy Beale - Calum Puttergill
tenis
03:00Dusty Boyer - Michael Look
tenis
03:00Jacob Grills - Ken Cavrak
tenis
03:00Ryan James Storrie - Vincent Stouff
diger
03:10Houston Astros - Seattle Mariners
futbol
03:15Toronto FC - Tigres
futbol
03:15Estudiantes de Rio Cuarto - Club Sportivo Estudiantes
futbol
03:15Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - CA Unión de Sunchales
diger
03:30Estudiantes La Plata - River Plate
diger
03:30Universidad de La Matanza - Ferro Carril Oeste
futbol
03:30The Strongest - Universitario de Sucre
futbol
03:30Club Jorge Wilstermann - Aurora FC
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Atletico Nacional
futbol
03:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
03:30Swope Park Rangers - San Antonio
futbol
03:30Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - San Martin De Formosa
basketbol
03:30Municipalidad Capital - Anzorena de Mendoza
basketbol
03:30Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Junin - Andes Talleres Mendoza
futbol
03:45Boca Juniors - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
03:45Deportivo Cali - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
04:00Santa Gema F.C. - Alianza
futbol
04:00Cobán Imperial - Deportivo Carchá
futbol
04:00Real Estelí F.C. - Diriangén FC
futbol
04:00Real Madriz FC - UNAN Managua FC
basketbol
04:00Caballos de Cocle - Atletico Nacional
basketbol
04:00Wollongong Hawks - Brisbane Bullets
tenis
04:00Christian/Santamaria - Lu/Namigata
tenis
04:00Vera Lapko - Andrea Petkovic
tenis
04:00Khan/Zhang - Jiang/Tang
diger
04:00Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca
futbol
04:00Western Tigers - Victoria Kings
futbol
04:00Centro Juventud Antoniana - Gimnasia y Tiro
futbol
04:00Santa Tecla F.C. - CD FAS
basketbol
16:00Seoul Samsung Thunders - Shandong Flaming BullsCanlı
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco BoltsCanlı
basketbol
14:00Manila Stars - Laguna HeroesCanlı
basketbol
16:30Pınar Karşıyaka - Royal Halı Gaziantep
basketbol
16:30Novi Pazar - KK Vogosca Sarajevo
basketbol
17:00Vitoria - Club Ourense Baloncesto
basketbol
17:00Kolossos Rodou - Rethymno Cretan Kings
basketbol
18:00BC Rilski Sportist - SCM CSU Craiova
basketbol
18:00PBC Lokomotiv Kuban - Afyon Belediye
basketbol
18:00KK Radnički Kragujevac - Irkut
basketbol
18:45Holargos - Larias Faros
basketbol
19:00Tofaş - Türk Telekom B.K.
basketbol
19:00Grombalia - US Monastir
basketbol
19:00S.L. Benfica - Club Melilla Baloncesto
basketbol
19:00Xion Dukes Klosterneuburg - HBK Prievidza
basketbol
19:00Sluneta Usti nad Labem - BC Kolín
basketbol
19:00P.A.O.K. B.C. - Prometheus
basketbol
19:00Alba Fehérvár - Kaposvari
basketbol
19:00BK Děčín - Mitteldeutscher BC
basketbol
19:15WKK Wroclaw - Pogon Prudnik
basketbol
19:30PVSK Pannonpower Pecs - Atomeromu SE Paks
basketbol
19:30Bakery Pyatsenza - Guerino Vanoli Basket
basketbol
19:30KKK MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza
basketbol
20:30Pallacanestro Piacentina Piacenza - Blu Basket Gruppo Remer Treviglio
basketbol
21:00JKL Dolphins - Power
basketbol
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Kangoeroes Basket Willebroek
basketbol
21:00Leuven Bears - Liège Basket
basketbol
21:00Chin Min Dragons UBC St. Polten - Vienna D.C. Timberwolves
basketbol
21:00SO Maritime Boulogne - Saint-Quentin Basket-Ball
basketbol
21:00Etoile Charleville-Mezieres - BC Orchies
basketbol
21:00STB Le Havre - Caen Basket Calvados
basketbol
21:30Palencia Baloncesto - Club Baloncesto Breogán
basketbol
21:30Tezenis Verona - Pallacanestro Reggiana
basketbol
21:30Zaglebie Sosnowiec - UKS Gimbasket Wroclaw
basketbol
21:45A.M.I.C.S. Castelló - Valencia BC
basketbol
01:30Club Athletico Paulistano - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
02:00Flamengo Basketball - Niteroi
basketbol
02:00Liga Sorocabana - Osasco
basketbol
03:30Municipalidad Capital - Anzorena de Mendoza
basketbol
03:30Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Junin - Andes Talleres Mendoza
basketbol
04:00Caballos de Cocle - Atletico Nacional
basketbol
04:00Wollongong Hawks - Brisbane Bullets
futbol
16:00FK Ventspils - FK Rīgas Futbola skolaCanlı
futbol
16:00FC İrtiş Omsk - FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskCanlı
futbol
15:00Ho Chi Minh City F.C. - Sai GonCanlı
futbol
15:00FC Sibir Novosibirsk - FC Zenit Saint Petersburg IICanlı
futbol
15:00Doroznik Kamenka - Khimik VurnariCanlı
futbol
14:45Tampines Rovers FC - Home United FCCanlı
futbol
14:30Shenzhen - Yanbian FundeCanlı
futbol
14:30FC Merani Martvili - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:30Telavi - FC Dila GoriCanlı
futbol
14:30Wuhan Zall F.C. - Hangzhou Greentown F.C.Canlı
futbol
14:30Warriors F.C. - Brunei DPMM FCCanlı
futbol
14:15PS TIRA - PSM MakassarCanlı
futbol
14:15FC WIT Gürcistan Tiflis - FC Chikhura SachkhereCanlı
futbol
14:15FC Dynamo Barnaul - FC Sibir II NovosibirskCanlı
futbol
14:15Beijing Enterprises Grup F.C. - Shijiazhuang Yongchang Junhao F.C.Canlı
futbol
15:15Albissola - Olbia Calcio
futbol
16:00Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
futbol
16:20Al-Oruba - Al-Ahli / Sedab
futbol
16:25Al Wasta - Yanqul
futbol
16:25Al-Seeb Sports Club - Al-Nasr
futbol
16:25Muscat FC - Dhofar S.C.S.C.
futbol
16:30NK Brda - Gorica
futbol
16:30NK Zagorec Krapina - NK Osijek
futbol
16:30Nizwa FC - Oman FC
futbol
16:30Tikves - FK Rabotnički
futbol
16:30Al Bashair - Al-Suwaiq SC
futbol
16:30Majees Club - Al Nahda Club
futbol
16:30FK Vardar - FK Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:30FK Gostivar - Pobeda Prilep
futbol
16:30FK Bregalnica Štip - Academy Pandev
futbol
16:30FK Skopje - FK Sileks
futbol
16:30FK Pelister - FK Belasica Strumica
futbol
16:30FK Shkëndija - Kit-Go Pehcevo
futbol
16:30Lokomotiv Gomel - Chist
futbol
16:30Persiraja Aceh - Persita Tangerang
futbol
17:00FC Tümen - Soçi
futbol
17:00Tatran Chlebnice - FK Pohronie
futbol
17:00Trikala - AE Sparti
futbol
17:00MSK Břeclav - Tatran Zdirec
futbol
17:00Club Atlético Atenas II - C. A. Cerro II
futbol
17:00Torque II - Club Atlético Boston River SAD II
futbol
17:00APDC Chions - Asc St Georgen
futbol
17:00Sacachispas II - Fenix II
futbol
17:30FC Levadia Tallinn - Pärnu Vaprus
futbol
17:30Rakvere JK Tarvas - Maardu Linnameeskond
futbol
17:30Mladost Kikaci - FK Leotar
futbol
17:30FK Velež Mostar - FK Sarajevo
futbol
17:30Kozara Gradiska - FK Radnik Bijeljina
futbol
17:30Mosevac - FK Rudar Kakanj
futbol
17:30Bosonohy - Moravsky Krumlov
futbol
17:30Zvijezda 09 - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
17:30Modrica - FK Borac Banja Luka
futbol
17:30NK Metalleghe-BSI - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30Sloga Crnjelovo - FK Slavija
futbol
17:30Pobeda Teshanka - NK Zvijezda Gradačac
futbol
17:30NK Bosna Visoko - NK GOŠK Gabela
futbol
17:30NK TOSK Tesanj - FC Gorazde
futbol
17:30NK Igman Konjic - FK Rudar Prijedor
futbol
17:30Tuzla City - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:30NK Čelik Zenica - FK Krupa na Vrbasu
futbol
17:30NK Sloga Nova Gradiska - HNK Cibalia
futbol
17:30Libertador - Lala
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - FC Fakel Voronezh
futbol
18:00FC Krasnodar II - FC Spartak Moskova II
futbol
18:00Partizan Belgrade - FK Rad
futbol
18:00AGMK - Mash’al Mubarek
futbol
18:00Zalgiris Kaunas - FK Lietava
futbol
18:00Polanka - IRP Cesky Tesin
futbol
18:00Błękitni Stargard Szczeciński - Elana Toruń
futbol
18:00FK Dobrovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
futbol
18:00SK Viktorie Jirny - Slovan Velvary
futbol
18:00FK Litoměřice - Olympia Prague
futbol
18:00FC Písek - TJ Jiskra Domažlice
futbol
18:00SK Převýšov - 1. FC Karlovy Vary
futbol
18:00Slavoj Vysehrad - Loko Vltavín
futbol
18:00SK Sokol Brozany - SK Benešov
futbol
18:00TJ Sokol Živanice - TJ Sokol Zápy
futbol
18:00FK TJ Štěchovice - FK Králův Dvůr
futbol
18:00Legia Warsaw II - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
18:00FK Radnički Niš - Dinamo Vranje
futbol
18:15Muaither SC - FC Al Shamal
futbol
18:20Al Najoom - Jeddah Club
futbol
18:30FC Tambov - FC Tom Tomsk
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk
futbol
18:30RoPo - Kemi Academy
futbol
18:35Al Qaisoma - Al-Shoalah
futbol
18:45Najran SC - Al Jabalain
futbol
18:50Al Ain FC - Al Adalah
futbol
19:00LKS Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
19:00Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
futbol
19:00FC Mordovia Saransk - FC Avangard Kursk
futbol
19:00FC Nizhniy Novgorod - FC Khimki
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - APOEL F.C.
futbol
19:00JK Tallinna Kalev - JK Viljandi Tulevik
futbol
19:00NK Korotan Prevalje - NK Aluminij
futbol
19:00FK Budućnost Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
19:00Al-Ansar - Al Nahdha
futbol
19:00Loja - River Melilla CF
futbol
19:00Tallinna JK Legion - JK Vändra Vaprus
futbol
19:00FS METTA/Latvijas Universitāte - Riga
futbol
19:00FC Torpedo Kutaisi - FC Metalurgi Rustavi
futbol
19:00UP Langreo - Caudal Deportivo
futbol
19:30FC Chertanovo Moskova - Luch Vladivostok
futbol
19:30FC Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
19:30VfB Hohenems - FC Pinzgau Saalfelden
futbol
19:30North Riding - Buzau Region
futbol
19:30Al-Mesaimeer Sports Club - Al-Wakrah Sport Club
futbol
19:30FSV Wacker 90 Nordhausen II - BSG Chemie Leipzig
futbol
19:55AFC Ajax - AEK Athens F.C.
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
20:00U.C. Sampdoria - ACF Fiorentina
futbol
20:00Helsingborgs IF - IK Brage
futbol
20:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
futbol
20:00Stal Mielec - Wigry Suwałki
futbol
20:00GKS Katowice - OKS Odra Opole
futbol
20:00GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
futbol
20:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
20:00NK Celje - NK Krško
futbol
20:00FK Atlantas Klaipėda - FC Stumbras
futbol
20:00SpVgg Neu-Isenburg - KSV Hessen Kassel
futbol
20:00Al-Ahly Shendi - Al-Hilal Club
futbol
20:00Skive IK II - Vorup FB
futbol
20:00Ferro Carril Oeste General Pico - Independiente
futbol
20:00UAI Urquiza II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
futbol
20:00Hellerup IK - BK Avarta
futbol
20:00Giessen - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
20:20Al-Qadisiyah - Al Nassr FC
futbol
20:30HB Køge - Fremad Amager
futbol
20:30Lamontville Golden Arrows F.C. - Mamelodi Sundowns F.C.
futbol
20:30Orlando Pirates - Cape Town City
futbol
20:30NK Široki Brijeg - FK Željezničar Sarajevo
futbol
20:30Lüner SV - Holzwickeder
futbol
20:45Ahrweiler BC - Rot-Weiss Koblenz
futbol
21:00Stjarnan - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
21:00AD Itaborai - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Desportivo Brasil - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Ferroviário Atlético Clube
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - EC Agua Santa
futbol
21:00UE Sant Andreu - Santos II
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube - Bragantino XI
futbol
21:00SC Atibaia - Taboao de Serra
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00UD Los Garres - Estudiantes de Murcia
futbol
21:00Siquinala - CSyD Nueva Concepcion
futbol
21:00Platense II - Quilmes Atlético Club II
futbol
21:00Audax São Paulo Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Rosario
futbol
21:00Danubio F.C. II - Penarol II
futbol
21:00Fenix II - Liverpool Montevideo II
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Americano
futbol
21:00Defensores Unidos II - Colegiales II
futbol
21:00UD San Sebastián de los Reyes - C.D. Mostoles
futbol
21:00Bavois - Yverdon Sport
futbol
21:00FC Wohlen - FC Köniz
futbol
21:30A.S. Avellino 1912 - SS Nola 1925
futbol
21:30C.S.D. Municipal - Deportivo Mixco
futbol
21:30Defensor Sporting II - Racing Club de Montevideo II
futbol
21:45Middlesbrough - Bolton Wanderers
futbol
21:45Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
21:45Queens Park Rangers - Millwall
futbol
21:45Sheffield United - Birmingham City
futbol
21:45Derry City F.C. - Bohemian F.C.
futbol
21:45Kidsgrove Athletic F.C. - Hednesford Town
futbol
21:45Lincoln United - Carlton Town
futbol
21:45Ramsbottom United F.C. - Clitheroe F.C.
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Newry City II - FC Crusaders II
futbol
22:00Benfica - FC Bayern Munich
futbol
22:00Valencia CF - Juventus F.C.
futbol
22:00Manchester City - Lyon
futbol
22:00Real Madrid C.F. - Roma
futbol
22:00Viktoria Plzen - PFC CSKA Moskova
futbol
22:00BSC Young Boys - Manchester United
futbol
22:00Reading - Norwich City
futbol
22:00Bogotá F.C. - Universitario de Popayán
futbol
22:00Atletico Camioneros - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
22:00Nojom Al Mostabel FC - Wadi Degla FC
futbol
22:00Always Ready - Enrique Happ
futbol
22:00Benfica - Robert Lewandowski
futbol
22:00Valencia CF - Cristiano Ronaldo
futbol
22:00Gareth Bale - Roma
futbol
22:00BSC Young Boys - Romelu Lukaku
futbol
22:00Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
22:00Sergio Agüero - Lyon
futbol
22:00Deportivo Madryn - Sol de Mayo
futbol
22:00San Jorge de Tucumán - Boca Unidos
futbol
22:00Deportivo Petare - Yaracuy
futbol
22:00Real Frontera - ULA
futbol
22:15Fylkir - Breiðablik UBK
futbol
22:30Metropolitanos FC - Deportivo Táchira
futbol
22:30Fortaleza Esporte Clube - Valledupar F.C.
futbol
22:30Torre Fuerte - Club Libertad
futbol
22:30Club Deportivo Bata - Fatick
futbol
22:30Juventud Unida Universitario - Sportivo Desamparados
futbol
22:30Atlético El Vigía - Ureña FC
futbol
22:30Yaracuyanos - Hermanos Colmenares
futbol
23:00Trujillanos - Deportivo Lara
futbol
23:00Llaneros - Orsomarso
futbol
00:00Aragua - Estudiantes De Caracas
futbol
00:00Deportivo Anzoátegui - Zulia
futbol
00:00Deportivo Ocotal - Managua F.C.
futbol
00:00Club Comunicaciones - Universidad de San Carlos
futbol
00:00Deportivo Iztapa - Santa Lucía
futbol
00:00Sacachispas FC - Deportivo Jocotan
futbol
00:00Chinandega - Juventus FC Managua
futbol
00:30C.D. Suchitepéquez - Deportivo
futbol
00:30Antigua GFC - Chimaltenango
futbol
00:30Deportivo Sanarate - C.S.D. Comunicaciones II
futbol
00:45Portuguesa - Deportivo La Guaira
futbol
01:00Estudiantes de Mérida - Monagas SC
futbol
01:00Deportivo Guastatoya - Sansare
futbol
01:30Independiente - Club Atlético River Plate (Montevideo)
futbol
01:30Caracas - Clube Atlético Paranaense
futbol
01:30Penn - Louisville City FC
futbol
02:00Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela
futbol
02:00Mineros - Zamora
futbol
02:00Associação Atlética Internacional - Red Bull Brasil
futbol
02:00Charleston Battery - Charlotte Independence
futbol
02:00Guyana Defence Force - Cougars
futbol
02:00Don Bosco - Real Hope FA
futbol
02:30San Jose Oruro - Nacional Potosí
futbol
02:45Club Atlético Paraná - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
03:00Sportivo Las Parejas - Defensores de Belgrano
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic FC
futbol
03:00Juventud Unida Pocitos - Aleman
futbol
03:00Independiente Petroleros - Atletico Bermejo
futbol
03:00San Lorenzo Alem - Sportivo Belgrano
futbol
03:00Crucero del Norte - Chaco For Ever
futbol
03:15Toronto FC - Tigres
futbol
03:15Estudiantes de Rio Cuarto - Club Sportivo Estudiantes
futbol
03:15Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - CA Unión de Sunchales
futbol
03:30The Strongest - Universitario de Sucre
futbol
03:30Club Jorge Wilstermann - Aurora FC
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Atletico Nacional
futbol
03:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
03:30Swope Park Rangers - San Antonio
futbol
03:30Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - San Martin De Formosa
futbol
03:45Boca Juniors - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
03:45Deportivo Cali - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
04:00Santa Gema F.C. - Alianza
futbol
04:00Cobán Imperial - Deportivo Carchá
futbol
04:00Real Estelí F.C. - Diriangén FC
futbol
04:00Real Madriz FC - UNAN Managua FC
futbol
04:00Western Tigers - Victoria Kings
futbol
04:00Centro Juventud Antoniana - Gimnasia y Tiro
futbol
04:00Santa Tecla F.C. - CD FAS
tenis
16:00Aleksandra Krunic - Christina McHaleCanlı
tenis
15:30Albot/Basilashvili - Skupski/SkupskiCanlı
tenis
15:15John Echeverria - Yuanfeng LiCanlı
tenis
15:00Ilya Ivashka - Guido PellaCanlı
tenis
14:45Denis Shapovalov - Adrian Menendez-MaceirasCanlı
tenis
14:45Camilla Scala - Kristina KucovaCanlı
tenis
14:45Gibril Diarra - Francesco FortiCanlı
tenis
14:45Krajicek/Nedunchezhiyan - Lamasine/MoriyaCanlı
tenis
14:45Varillas/Gutierrez - Junaid/RajaCanlı
tenis
14:30Simon Beaupain - Alberto Romero De Avila SeniseCanlı
tenis
14:30Adrian Mannarino - Marton FucsovicsCanlı
tenis
14:30Joao Domingues - Dragos DimaCanlı
tenis
13:00Voracova/Stefkova - Perez/RodionovaCanlı
tenis
13:00Joao Monteiro - Luis FariaCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
15:07A. Behar/Romboli - Vavassori/Pellegrino
tenis
16:10Karen Khachanov - Stanislas Wawrinka
tenis
16:10Tessah Andrianjafitrimo - Ana Vrljic
tenis
16:30Cachin/Trungelliti - González/Lammons
tenis
16:30Kei Nishikori - Peter Gojowczyk
tenis
16:30Miljan Zekic - Stefano Reitano
tenis
16:30Walter Trusendi - Giovanni Calvano
tenis
16:30Alessandro Ingarao - Alessandro Petrone
tenis
16:30Billy Harris - Davide Galoppini
tenis
16:30Federico Iannaccone - Adrian Obert
tenis
16:30Marco Bortolotti - Maciej Rajski
tenis
16:30Bolkvadze/Ozgen - Ponchet/Cengiz
tenis
16:30Krajicek/Martintsova - Barnett/Gray
tenis
17:00Begemann/Struff - Peralta/Ceballos
tenis
17:00James Duckworth - Emilio Gomez
tenis
17:00Alexei Popyrin - Steven Diez
tenis
17:00Mcnally/Tubert - King/Reese
tenis
17:00Dima/Sels - Kolar/Oliveira
tenis
17:00Andrea Arnaboldi - Thiago Monteiro
tenis
17:00Antoine Cornut-Chauvinc - Linus Frost
tenis
17:00Alen Avidzba - Eduardo Struvay
tenis
17:00Glasspool/Mchugh - Green/Loffhagen
tenis
17:00Simion/Talaba - Boev/Salden
tenis
17:30González/Marrero - Nys/Paire
tenis
17:30Juan Ignacio Galarza - Leonardo Aboian
tenis
17:30Francisco Cerundolo - Manuel Pena Lopez
tenis
17:30Gonzalo Villanueva - Guido Ivan Justo
tenis
17:30Cadantu/Marcinkevica - Kostova/Chantraine
tenis
17:30Maria Del Rosario Vazquez - Catalina Pella
tenis
17:30Eugenia Ganga - Anfisa Danilchenko
tenis
17:45Shalimar Talbi - Panna Udvardy
tenis
18:00Matkowski/Monroe - Jebawy/Middelkoop
tenis
18:00Gerlakh/Rueffer - Kordolaimi/Pedretti
tenis
18:00Laine/Marray - Vrljic/González
tenis
18:00Gabric/Koelzer - Scala/Spigarelli
tenis
18:00Sanchez/Hsu - Cao/Ma
tenis
18:00Antonic/Stefanini - Zarazua/Zheng
tenis
18:00Caregaro/Moratelli - Grymalska/Di Sarra
tenis
18:00Morderger/Morderger - In-Albon/Matteucci
tenis
18:00Kulikova/Tanaka - Chiesa/Pieri
tenis
18:30Mikhail Youzhny - Mirza Basic
tenis
18:30Ouvrard/Schott - Van De Zandschulp/Smits
tenis
18:30Voljacques/Mertens - Bourcet/Escoffier
tenis
18:30Tommy Paul - Roberto Quiroz
tenis
19:00Marach/Melzer - Qureshi/Sitak
tenis
19:00Gilles Simon - Jiri Vesely
tenis
19:00Mikael Torpegaard - Jeffrey John Wolf
tenis
19:00Juan Pablo Ficovich - Sebastian Baez
tenis
19:00Francisco Comesana - Franco Agamenone
tenis
19:00Facundo Juarez - Camilo Ugo Carabelli
tenis
19:00Bugnon/Zeljenka - Luini/Ferrero
tenis
19:00Morini/Riera - Beccio/Molina Portela
tenis
19:00Jazmin Ortenzi - Daianne Hayashida
tenis
19:30Inglot/Skugor - Paez/Reyes-Varela
tenis
19:30Alves/Kennel - Leykina/C. Scholl
tenis
20:00Fabio Fognini - Martin Klizan
tenis
20:00Joao Lucas Reis Da Silva - Korey Lovett
tenis
20:00Tim Ruehl - Martin Redlicki
tenis
20:00Emilio Nava - Igor Gimenez
tenis
20:00Milen Ianakiev - Govind Nanda
tenis
20:00Thai-Son Kwiatkowski - Peter Polansky
tenis
20:00Emina Bektas - Chanel Simmonds
tenis
20:00Maria Camila Osorio Serrano - Victoria Duval
tenis
20:00Kai-Chen Chang - Rebecca Marino
tenis
20:30Jordan Thompson - Evan Song
tenis
20:30Becerra/De Faveri - Pella/Estable
tenis
20:30Richard Gasquet - Constant Lestienne
tenis
20:30Gojowczyk/Martin - Arends/Arneodo
tenis
20:30Villanueva/Casanova - Bianchi/Makiguchi
tenis
21:30Quiroz/Escobar - Reid/Saville
tenis
21:30Alan Kohen - Samuel Shropshire
tenis
21:30Jeremy Sonkin - Justin Roberts
tenis
21:30Isaiah Strode - Paul C. Oosterbaan
tenis
21:30Alec Adamson - Henry Craig
tenis
21:30Hayley Carter - Nadia Podoroska
tenis
21:30Naomi Broady - Sanaz Marand
tenis
21:30Victoria Rodriguez - Olivia Peet
tenis
21:30Jennifer Elie - Bianca Turati
tenis
22:00Besada/Ugo Carabelli - Olivieri/Espin Busleiman
tenis
23:00Gleason/Stefani - Bridgforth/Kwong
tenis
23:00Jose Pereira - Alexandre Tsuchiya
tenis
23:00Matheus Pucinelli De Almeida - Franco Capalbo
tenis
23:00Matias Franco Descotte - Ignacio Carou
tenis
23:00Filip Kraljevic - Michael Zhu
tenis
23:00Dominik Kellovsky - Tyler Mercier
tenis
23:00Takuto Niki - Zachari Svajda
tenis
23:00Oleksiy Arovin - Lopar
tenis
23:00Danilina/Elbaba - Hsu/Chang
tenis
23:00Andre Miele - Daniil Zarichanskyy
tenis
00:30Conner Huertas Del Pino - Mathias Zukas
tenis
00:30Luciano Doria - Alex Blumenberg
tenis
00:30Brandon Nakashima - Valentin Vacherot
tenis
00:30Johnson/Johnson - Nanda/Rapp
tenis
00:30Adamson/Seemann - Kaster/Sonkin
tenis
00:30Cohen/Strode - Meister/M. Redlicki
tenis
00:30Bektaş/Moore - Babic/Carter
tenis
00:30Okuno/Simmonds - Broady/Podoroska
tenis
01:00Raul Garcia - Fermin Tenti
tenis
01:30Galloway/Lock - Wolf/Joyce
tenis
01:30Robin Anderson - Grace Min
tenis
02:00Pereira/Tsuchiya - Zaidman/Ortiz
tenis
02:00Kelly/Lovett - Reis Da Silva/Gimenez
tenis
02:00Aguilar/Capalbo - Descotte/Miele
tenis
03:00Seone Mendez - Abbie Myers
tenis
03:00Jeremy Beale - Calum Puttergill
tenis
03:00Dusty Boyer - Michael Look
tenis
03:00Jacob Grills - Ken Cavrak
tenis
03:00Ryan James Storrie - Vincent Stouff
tenis
04:00Christian/Santamaria - Lu/Namigata
tenis
04:00Vera Lapko - Andrea Petkovic
tenis
04:00Khan/Zhang - Jiang/Tang
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Beşiktaş 10 kişi kaldığı maçı kazandı

Beşiktaş 10 kişi kaldığı maçı kazandıBeşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor'u evinde 2-1 mağlup etti.…

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor'u evinde 2-1 mağlup etti.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor'u evinde 2-1 mağlup etti.

Ligde bundan önceki 2 haftada birer yenilgi ve beraberlikle 5 puan yitiren siyah-beyazlı takım, zorlandığı maçı kazanmasını bildi. Gary Medel'in kırmızı kart görmesiyle son 15 dakikayı 10 kişi oynayan ancak 2-0 öne geçmesini bilen Beşiktaş, 89. dakikada rakibinin golüne engel olamadı. Uzatma dakikalarında savunmada kalan siyah-beyazlı ekip, karşılaşmayı 2-1 kazandı.

Beşiktaş, ligin 5. haftasında 3 galibiyet, birer mağlubiyet ve beraberlikle 10 puana ulaştı.

Siyah-beyazlı ekip, Evkur Yeni Malatyaspor karşısındaki galibiyetiyle ligin 6. haftasındaki Fenerbahçe mücadelesi öncesi moral buldu.

Golcü Pepe

Beşiktaş'ı 52. dakikada 1-0 öne geçiren golü atan Pepe, bu sezon hücumdaki etkili oyununu sürdürdü.

Süper Lig'de daha önce Akhisarspor ve Antalyaspor karşılaşmalarında birer gol kaydeden Pepe, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Partizan karşılaşmasında ise 2 kez fileleri havalandırdı. Evkur Yeni Malatyaspor karşısında da gol sevinci yaşayan Portekizli oyuncu bu sezon siyah-beyazlı formayla 5. golüne ulaştı. Kariyerinin en golcü sezonlarından birini yaşayan Pepe, bu 5 golü de Vodafone Park'ta kaydetti.

Tecrübeli oyuncu, Dolmabahçe'de takımının yaptığı son 4 maçta fileleri havalandırmayı başardı.

Öte yandan, Portekiz'in Hırvatistan ile yaptığı maçta ülkesinin milli takım formasını 100. kez giyen Pepe, bu karşılaşmada da gol sevinci yaşamıştı.

Beşiktaşlı taraftarlar, sahanın iyilerinden olan Pepe lehine tezahüratta bulundu.

Bu sezonki ilk kırmızı kartı Medel gördü

Siyah-beyazlı ekipte Gary Medel, kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı.

Karşılaşmanın 57. dakikasında sarı kart gören Medel, 75. dakikada rakibine yaptığı hareket sonrası ikinci kez aynı şekilde cezalandırıldı. Medel, çift sarının ardından kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Beşiktaş'ta bu sezon ilk kırmızı kartı Medel gördü.

Ryan Babel'den 4. gol

Beşiktaş'ı 2-0 öne geçirerek rahatlatan Ryan Babel, bu sezon takımına 4. golü kazandırdı.

UEFA Avrupa Ligi'nde LASK Linz ile İstanbul'da oynanan maçta fileleri havalandıran Babel, Süper Lig'de ise Akhisarspor, Bursaspor ve Evkur Yeni Malatyaspor maçlarında birer gol buldu.

Taraftarlardan hakem yönetimine tepki

Siyah-beyazlı taraftar, Gary Medel'in gördüğü kırmızı kartın ardından hakem yönetimine tepki gösterdi.

Taraftarlar, zaman zaman "Yönetim uyuma Beşiktaş'a sahip çık" şeklinde tezahürat yaptı.

Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlılara galibiyet üçlüsünü, Ricardo Quaresma ile oğlu Ricky çektirdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuBeşiktaşEkip

Schalke 04 galibiyete hasret

Schalke 04 galibiyete hasretAlmanya Birinci Futbol Ligi'nin (Bundesliga) üçüncü haftasında oynanan maçta Schalke 04, deplasmanda Mönchengladbach'a 2-1 mağlup oldu.…

Almanya Birinci Futbol Ligi'nin (Bundesliga) üçüncü haftasında oynanan maçta Schalke 04, deplasmanda Mönchengladbach'a 2-1 mağlup oldu.

Almanya Birinci Futbol Ligi'nin (Bundesliga) üçüncü haftasında oynanan maçta Schalke 04, deplasmanda Mönchengladbach'a 2-1 mağlup oldu.

Galatasaray ile UEFA Şampiyonlar Ligi'nde aynı grupta yer alan Schalke 04, üçüncü hafta mücadelesinde Mönchengladbach'a konuk oldu.

Ev sahibi ekip, 3. dakikada Matthias Ginter ve 76. dakikada Patrick Herrmann'ın golleriyle üç puana uzanırken, Schalke 04'ün tek golünü 90. dakikada Breel Embolo kaydetti.

Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçında 18 Eylül Salı günü sahasında Porto ile karşılaşacak olan Schalke 04, bu sezon üçüncü maçından da mağlubiyetle ayrıldı.

UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda perşembe günü Fenerbahçe'yi ağırlayacak Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb, 49. dakikada Dani Olmo'nun golüyle Gorica'yı 1-0 yendi.

Sarı-lacivertli ekibin bir diğer rakibi Spartak Trnava ise Slovakya Ligi'ndeki maçta sahasında Zilina'ya 2-1 mağlup oldu.

Beşiktaş'ın "Kupa 2"deki rakibi Malmö, İsveç Ligi'nde 2-0 geriye düştüğü maçta Östersunds'u deplasmanda 3-2 yenerken, Akhisarspor'un rakibi Standard Liege ise Belçika Ligi'ndeki mücadelede Sporting Charleroi ile golsüz berabere kaldı.

Aynı başlıktaAlmanya LigiSonuçlarPuan durumu

Yunus Mallı’nın golü galibiyete yetmedi

Yunus Mallı’nın golü galibiyete yetmediAlmanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) oynanan 3. hafta karşılaşmasında Wolfsburg, sahsında Hertha Berlin ile 2-2 berabere kaldı.…

Almanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) oynanan 3. hafta karşılaşmasında Wolfsburg, sahsında Hertha Berlin ile 2-2 berabere kaldı.

Almanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) oynanan 3. hafta karşılaşmasında Wolfsburg, sahsında Hertha Berlin ile 2-2 berabere kaldı.

Volkswagen Arena'da oynanan ve ilk yarısı golsüz sona eren maçta, konuk ekip 61. dakikada Javario Dilrosun ile 1-0 öne geçti.

Wolfsburg, 86. dakikada Hertha Berlinli futbolcu Arne Maier'in ceza sahası içinde Maximilan Arnold'u düşürmesiyle penaltı kazandı.

Atışı kullanan milli futbolcu Yunus Mallı topu ağlara göndererek karşılaşmada 1-1'lik eşitliği sağladı. Yannik Gerhardt'ın yerine 83. dakikada oyuna dahil olan ay-yıldızlı futbolcu bu sezon ilk golünü kaydetti.

Hertha Berlin'in 90+1'de Ondrej Duda'nın golüyle skoru 2-1 yaptığı karşılaşma, Wolfsburg'un 90+2'de Admir Mehmedi ile bir gol daha bulmasıyla 2-2 berabere sonuçlandı.

İki takım böylelikle bu sezon oynanan 3 maçta da yenilmedi.

Günün diğer karşılaşmasında Bayern Münih, sahasında Bayer Leverkusen'i 3-1 mağlup etti.

Konuk ekibin 5. dakikada Wendell ile 1-0 öne geçtiği karşılaşmada Bayern Münih'in golleri 10. dakikada Corentin Tolisso, 19. dakikada Arjen Robben ve 89. dakikada James Rodriguez'den geldi.

Bavyera ekibi 9 puanla liderliğini korurken, henüz puanı bulunmayan Bayer Leverkusen 18. sırada yer alıyor.

Aynı başlıktaAlmanya LigiSonuçlarPuan durumuVfL WolfsburgEkip

Mesut Özil, 200. maçını boş geçmedi

Mesut Özil, 200. maçını boş geçmediİngiltere Premier Lig'de oynanan beşinci hafta maçlarında Arsenal, Manchester City ve Chelsea sahadan galibiyetle ayrıldı.…

İngiltere Premier Lig'de oynanan beşinci hafta maçlarında Arsenal, Manchester City ve Chelsea sahadan galibiyetle ayrıldı.

İngiltere Premier Lig'de oynanan beşinci hafta maçlarında Arsenal, Manchester City ve Chelsea sahadan galibiyetle ayrıldı.

Deplasmanda Newcastle United'a konuk olan Unai Emery yönetiminde Arsenal, ilk yarısı golsüz sona eren maçı 49. dakikada Granit Xhaka ve 58. dakikada Mesut Özil'in attığı gollerle 2-1 kazandı.

29 yaşındaki Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, Arsenal formasıyla tüm kulvarlarda 200. maçına çıkarken, gol sayısını ise 37'ye yükseltti.

Sahasında Cardiff City'yi ağırlayan Chelsea, 16. dakikada Sol Bamba'nın golüyle geriye düştüğü mücadelede Galler temsilcisini 4-1 yendi.

Londra ekibine farkı getiren golleri 37, 44 ve 80. dakikalarda Belçikalı Eden Hazard, 83. dakikada Willian kaydetti.

Son şampiyon Manchester City, sahasında Fulham ile karşılaştı. Manchester temsilcisi, 2. dakikada Leroy Sane, 21. dakikada David Silva ve 47. dakikada Raheem Sterling'in golleriyle Fulham'ı 3-0 mağlup etti.

Ev sahibi ekipte forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan, 67. dakikada Fabian Delph'in yerine oyuna girdi.

Günün diğer maçlarında Bournemouth sahasında Leicester City'yi 4-2 yenerken, Crystal Palace da Huddersfield Town deplasmanından 1-0'lık galibiyetle döndü.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuArsenalEkipChelseaEkipLeicester CityEkipNewcastle UnitedEkipFulhamEkipMesut ÖzilSporcu

Tenis hakemleri sendika kurma yolunda

Tenis hakemleri sendika kurma yolundaSerena Williams ile Carlos Ramos arasında yaşanan gerginlik ve sonrasında yaşananlar hakemler arasında tepkiye yol açtı.…

Serena Williams ile Carlos Ramos arasında yaşanan gerginlik ve sonrasında yaşananlar hakemler arasında tepkiye yol açtı.

Serena Williams ile Carlos Ramos arasında yaşanan gerginlik ve sonrasında yaşananlar hakemler arasında tepkiye yol açtı.

ABD Açık tek kadınlar finalinde Serena Williams ile karşılaşmanın hakemi Carlos Ramos arasında yaşanan gerginlik ve devamında yaşanan süreç hakem camiasını harekete geçirdi.

Naomi Osaka'nın şampiyonluğa ulaşmasıyla sonuçlanan final maçının ardından yaptığı açıklamada Serena Williams, karşılaşmada kendisini üst üste üç kez cezalandıran Ramos'un erkek tenisçilere karşı böyle bir tutum takınmadığını öne sürmüş ve "teniste cinsiyetçilik" tartışmalarının fitilini ateşlemişti.

Turnuvanın organizasyonundan sorumlu olan ABD Tenis Federasyonu (USTA) ve Kadın Tenisçiler Birliği (WTA) Williams'ın bu argümanlarına destek verirken, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) ise Carlos Ramos'un maçı kurallar dahilinde yönettiğini savunmuştu.

Ancak ITF'in maçtan yaklaşık 48 saat sonra yaptığı bu açıklama, hakemler arasındaki huzursuzluğu gidermişe benzemiyor. İsmi gizli tutulan bir üst düzey hakemle temasa geçen Guardian'ın özel haberine göre, meslektaşları Ramos'un bu süreçte yalnız bırakıldığını düşünen hakemler sendika kurma yolunda girişimlere başladı.

Gazeteye verdiği röportajda yaşananların hakemler içinde derin bir üzüntü yarattığını belirten yetkili, "Hepimiz 'O maçı yöneten biz olsak başımıza neler gelirdi' diye düşünüyoruz. Yaklaşık iki gün boyunca Carlos Ramos kimseden destek bulamadı ve kamuoyu önünde kaderine terk edildi." diye konuştu.

Turnuva organizatörleri ve federasyonlarla yapılan sözleşmeler gereği hakemlerin fikirlerini açıkça ifade etme imkânı bulamadıkları vurgulayan yetkili, "Medyaya konuşmamızın yasak olduğu ve yönetim organlarının sürekli aleyhimizde açıklamalar yaptığı bir ortamda hakemlerden ne bekleniyor?" sorusunu yöneltti.

Final maçı sırasında Ramos'un kendisinden özür dilemesini bekleyen ve ardından Portekizli hakeme "hırsız" diyen Serena Williams, kurallara aykırı eylemi sebebiyle 17 bin dolar para cezasına çarptırılmıştı. Carlos Ramos ise hafta sonunda Hırvatistan ile ABD'yi karşı karşıya getirecek Davis Cup yarı final eşleşmesinde görev yapacak.

La Liga’dan ABD’de maç talebi

La Liga’dan ABD’de maç talebiBarcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Girona Başkanı Delfi Geli ve La Liga Başkanı Javier Tebas, iki takım arasındaki maçın ABD'de oynanma…

Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Girona Başkanı Delfi Geli ve La Liga Başkanı Javier Tebas, iki takım arasındaki maçın ABD'de oynanması için başvuru yaptı

Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Girona Başkanı Delfi Geli ve La Liga Başkanı Javier Tebas, iki takım arasındaki maçın ABD'de oynanması için başvuru yaptı

La Liga ekiplerinden Barcelona ve ​Girona takımları ile lig yönetimi, iki takım arasındaki maçın ABD'de oynanması için İspanya Futbol Federasyonundan (RFEF) izin istedi.

La Liga'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, Girona Başkanı Delfi Geli ve La Liga Başkanı Javier Tebas tarafından imzalanan talep, dün geç saatlerde RFEF'e gönderildi.

Talebin "bazı paydaşlarla önemli unsurların başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından yapıldığı" kaydedilen açıklamada, kombine bilet sahibi Girona taraflarına tazminat ödeneceği belirtildi.

Talebin kabul görmesi durumunda Girona ve Barcelona arasında ocakta yapılacak maç, Miami'deki Hard Rock Stadı'nda oynanacak.

Yurt dışında maçlar yapılması kararı, La Liga'nın İspanyol futbolunu diğer ülkelerde tanıtma çabasının bir parçası olarak alınmıştı. Ancak, fikir futbolcuların yanı sıra taraftarlar ve kulüplerin tepkisini çekmişti.

La Liga Başkanı Javier Tebas, dün İspanyol Futbolcular Derneği yöneticileri ile bir araya gelip projeye ilişkin bilgi vermişti.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuFC BarcelonaEkipGirona FCEkip