Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
21 Ağustos 2018 Salı 01:47:21
futbol
01:30Envigado Fútbol Club - La EquidadCanlı
tenis
01:30Marco Cecchinato - Jan-Lennard StruffCanlı
tenis
01:15Daniell/Koolhof - Monroe/Reyes-VarelaCanlı
tenis
00:15Horacio Zeballos - Lukas LackoCanlı
tenis
00:00Guido Andreozzi - Marton FucsovicsCanlı
futbol
23:45Deportivo Capiatá - Club General DíazCanlı
tenis
23:45Mónica Puig - Timea BacsinszkyCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
21:00Hapoel Haifa F.C. - Maccabi Haifa F.C.
tenis
01:45González/Lopez - Jebawy/Middelkoop
futbol
02:00CR Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
basketbol
02:00Corinthians - Sao Jose
basketbol
02:00Gremio Mogi das Cruzes/Unip - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
tenis
02:00Ryan Harrison - Borna Gojo
tenis
02:00Petra Kvitova - Agnieszka Radwańska
diger
02:05Pittsburgh Pirates - Atlanta Braves
diger
02:05Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
diger
02:05Home (Runs) - Away (Runs)
diger
02:10Boston Red Sox - Cleveland Indians
diger
02:10New York Mets - San Francisco Giants
diger
02:10Minnesota Twins - Chicago White Sox
diger
02:10Tampa Bay Rays - Kansas City Royals
futbol
02:10Club Libertad - Club Nacional
basketbol
02:30Auriblanco - Larre Borges Montevideo
basketbol
02:30Lagomar - Atletico Tabare
basketbol
02:30Olvivol Mundial - Colon
tenis
02:30Lindstedt/Ram - Inglot/Skugor
tenis
02:30Andreas Seppi - Nicolas Jarry
futbol
03:00Cuiabá Esporte Clube - Atlético Acreano
futbol
03:00Barbados - Jamaika
basketbol
03:00Pichincha Potosi - Universidad Santa Cruz
basketbol
03:00Santeras De Aguada - Cariduros Fajardo
futbol
03:05Estudiantes de Buenos Aires - Club Almirante Brown
diger
03:10Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds
futbol
03:15Club Deportivo El Nacional - Guayaquil City
diger
03:30Brezilya - Hollanda
futbol
03:30Deportivo Pereira - Cúcuta Deportivo
basketbol
03:30La Salle Cochabamba - KAN Oruro
tenis
03:30Hyeon Chung - Guillermo Garcia-Lopez
tenis
03:30Naiktha Bains - Ao Gai
tenis
03:30Xiaodi You - Xiyu Wang
tenis
03:30Yuuki Tanaka - Miyabi Inoue
tenis
04:00Ji Sung Nam - Seong Jae Han
tenis
04:00Minjong Park - Edward Bourchier
tenis
04:00Ren Nakamura - Ji Hoon Son
tenis
04:00Woo Hyeok Jang - Min-Kyu Song
tenis
04:00Chihiro Takayama - Ashmitha Easwaramurthi
tenis
04:00Dabin Oh - Jeongyun Lee
tenis
04:00Sakura Hosogi - Ya Yun Pai
tenis
04:00Ryeong Gyeong Park - Ramya Natarajan
tenis
04:00Rushri Wijesundera - Reina Takahashi
tenis
04:00Hanna Chang - Ani Vangelova
tenis
04:00Cherry Kim - Tamara Barad Itzhaki
tenis
04:00Yuka Hosoki - Emily Appleton
diger
04:15Idaho Falls Chukars - Billings Mustangs
tenis
05:00Lance-Pierre Du Toit - Nitin Kumar Sinha
tenis
05:00Marco Brugnerotto - Congsup Congcar
tenis
05:00Yu Hsiang Chiu - Karunuday Singh
tenis
05:00Kai-Lin Zhang - Kumi So
tenis
05:00Bingyu Yu - Aoran Wang
tenis
05:00Ruikai Wang - Sheng Hao Zhou
tenis
05:00Sultan Narbekov - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Daisuke Sumizawa - Huixin Wang
tenis
05:00Phongsapak Kerdlapee - Wei-De Lin
tenis
05:00Nishimoto/Ozeki - Inose/Kawamura
diger
05:05Oakland Athletics - Texas Rangers
diger
05:10Seattle Mariners - Houston Astros
diger
05:10Los Angeles Dodgers - St.Louis Cardinals
tenis
05:30Ku Keon Kang - Jung-Woong Na
tenis
05:30Mark Whitehouse - Seong-Gook Oh
tenis
05:30Aaron Addison - Tae-Woo Lee
tenis
05:30Mitchell Thomas Mcdaniels - Makoto Ochi
tenis
05:30Da Ye Kim - Dami Lee
tenis
05:30Nicole Khirin - You-Na Sul
tenis
05:30Sun Bin Kim - Subin Park
tenis
05:30Yubean Lee - Handeul Kim
tenis
05:30Hyojung Yea - Ayaka Okuno
tenis
05:30Sang Hee Park - Yeong Won Jeong
tenis
05:30Sohyun Park - Se-Hyun Kim
tenis
05:30Sung-Hee Han - Rio Kitagawa
diger
06:00Izumrud Berdsk - Torpedo Krasnoyarsk
tenis
06:30Mai Minokoshi - Haruka Kaji
tenis
06:30Chayanon Kaewsuto - Thomas Fancutt
tenis
06:30Ronnie Schneider - Shamirul Shahril Mohd Adam Das
tenis
06:30Zhao Zhao - Rui-Xuan Wang
tenis
06:30Pruchya Isarow - Kunal Anand
tenis
06:30Arata Onozawa - Zhou Mingzhou
tenis
06:30Chanon Phunsawat - Chong Yuan Fan
tenis
06:30Akiyama/Kawasaki - Inoue/Kobori
tenis
06:30Ayukawa/Okamura - Bains/Kuwata
tenis
07:00Cheong-Eui Kim - Juan Ignacio Batalla Diez
tenis
07:00Hyeong Don Kim - Seong Taek Im
tenis
07:00Seounghun Lee - Jae Hwan Kim
tenis
07:00Hong Chung - Yeongseok Jeong
tenis
07:00Jumpei Yamasaki - Oh-Hee Kwon
tenis
07:00Sung Hun Kim - Yu Hsiou Hsu
tenis
07:00Jung Hoon Kim - Lucas Catarina
tenis
07:00Yuichi Ito - Chan-Yeong Oh
diger
07:45Yantar Barnaul - Cristall Krasnoyarsk
tenis
08:00Lin/Chiu - Du Toit/Congcar
tenis
08:00Nawakarn Khunjan - Akanit Pumjit
tenis
08:00Niki Kaliyanda Poonacha - Ryota Tanuma
tenis
08:00Yan Bai - Lewei Cai
tenis
08:00Rhett Purcell - Hanyi Liu
tenis
08:00Wang/Wang - Kawachi/Onozawa
tenis
08:00Wu/Meng - Kato/Masabayashi
tenis
08:00Wang/Yu - Peranamallur/Chandrashekar
tenis
08:00Zhao/Chilakalapudi - Wang/Wang
tenis
08:00Tomohiro Masabayashi - Ranjeet Virali-Murugesan
diger
09:30Fakel Novosibirsk - Zenit Novosibirsk
tenis
09:30Natthasith Kunsuwan - Mohit Mayur Jayaprakash
tenis
09:30Pol Wattanakul - Thanapet Chanta
tenis
10:00Dzianis Zharyn - David Poljak
tenis
10:00Mert Naci Türker - Yan Bondarevskiy
tenis
10:00Scott Duncan - Aliaksandr Liaonenka
tenis
10:00Anna Siskova - Iulia Bianca Ilinca
tenis
10:00Andreea Elena Iordachi - Cristina Adamescu
tenis
10:00Cristina Ene - Iulia Vlaiculescu
tenis
10:30Nuria Brancaccio - Zoi Meers
tenis
11:00Merel Hoedt - Annick Melgers
tenis
11:00Yana Morderger - Megan Mccray
tenis
11:00Chantal Sauvant - Diana Sumova
tenis
11:00Anna Makhorkina - Daniela Macarena Lopez
tenis
11:00Csilla Argyelan - Nefisa Berberovic
tenis
11:00Nika Zupancic - Ema Mulalic
basketbol
11:00San Beda Red Lions - Lyceum Filipinler Üniversitesi
tenis
11:00Costanza Traversi - Sina Zuger
tenis
11:00Veronika Vlkovska - Gabriela Pantuckova
tenis
11:00Jana Jablonovska - Magdalena Pantuckova
tenis
11:00Dagmar Dudlakova - Petra Januskova
tenis
11:00Daniel Michalski - Marek Jaloviec
tenis
11:00Charlotte Roemer - Karola Patricia Bejenaru
diger
11:15Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Novosibirsk
tenis
11:30Alexander Zgirovsky - Giorgio Ricca
tenis
11:30Aleksei Khomich - Igor Smilansky
tenis
11:30George Tsivadze - Beibit Zhukayev
tenis
11:30Gabriela Duca - Anastasia Vdovenco
tenis
11:30Nicole Nadel - Cemre Anil
diger
12:00Yokohama DeNA BayStars - Yomiuri Giants
diger
12:00Chunichi Dragons - Hanshin Tigers
diger
12:00Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows
diger
12:00Hokkaido Nippon-Ham Fighters - Fukuoka SoftBank Hawks
diger
12:00Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes
basketbol
12:00Che Lu Bar ve Grill-SCC-R - Go for Gold
basketbol
12:00Filipinler - Çin
tenis
12:00Eline Audenaert - Lucie Wargnier
tenis
12:00Yukina Saigo - Chelsea Vanhoutte
tenis
12:00Kirill Kivattsev - Walter Trusendi
tenis
12:00Marco Bortolotti - Manfred Fellin
tenis
12:00Stefano Reitano - Davide Galoppini
tenis
12:00Martina Spigarelli - Camilla Scala
tenis
12:00Rakic/Samardzic - Kaufinger/Giraldi Requena
futbol
12:15Rainbow - West Bengal
diger
12:30Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions
futbol
12:30APIA Leichhardt Tigers - Melbourne Victory
futbol
12:30Broadmeadow Magic - Bentleigh Greens
futbol
12:30Cairns - Sydney FC
futbol
12:30Avondale - Devonport City Strikers
tenis
12:30Fiona Ganz - Giorgia Pinto
tenis
12:30Natalia Vajdova - Adrienn Horvath
tenis
12:30Timea Jaruskova - Agnes Bukta
tenis
12:30Kacper Zuk - Pawel Cias
tenis
12:30Esteban Bruna - Amadatus Admiraal
tenis
12:30Maikel Borg - Mariano Kestelboim
tenis
12:30Mathieu Perchicot - Justin Butsch
tenis
12:30Nik Razborsek - Lucas Hellfritsch
tenis
12:30Julyette Maria Josephine Steur - Andjela Todorovic
tenis
12:30Viktoria Surova - Jelena Stojanovic
tenis
12:30Viktoria Morvayova - Sara Cvorovic
tenis
13:00Ben Jones - Timofey Skatov
tenis
13:00Siarhei Betau - Fran Zvonimir Zgombic
tenis
13:30Lara Salden - Michaela Boev
tenis
13:30Catherine Chantraine - Caroline Romeo
tenis
13:30Alessandro Ceppellini - Edoardo Lavagno
tenis
13:30Remy Bertola - Filippo Speziali
tenis
13:30Alba Carrillo Marin - Shahar Biran
diger
13:35Chinatrust Brothers - Lamigo Monkeys
tenis
01:30Marco Cecchinato - Jan-Lennard StruffCanlı
tenis
01:15Daniell/Koolhof - Monroe/Reyes-VarelaCanlı
tenis
00:15Horacio Zeballos - Lukas LackoCanlı
tenis
00:00Guido Andreozzi - Marton FucsovicsCanlı
tenis
23:45Mónica Puig - Timea BacsinszkyCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
01:45González/Lopez - Jebawy/Middelkoop
tenis
02:00Ryan Harrison - Borna Gojo
tenis
02:00Petra Kvitova - Agnieszka Radwańska
tenis
02:30Lindstedt/Ram - Inglot/Skugor
tenis
02:30Andreas Seppi - Nicolas Jarry
tenis
03:30Hyeon Chung - Guillermo Garcia-Lopez
tenis
03:30Naiktha Bains - Ao Gai
tenis
03:30Xiaodi You - Xiyu Wang
tenis
03:30Yuuki Tanaka - Miyabi Inoue
tenis
04:00Ji Sung Nam - Seong Jae Han
tenis
04:00Minjong Park - Edward Bourchier
tenis
04:00Ren Nakamura - Ji Hoon Son
tenis
04:00Woo Hyeok Jang - Min-Kyu Song
tenis
04:00Chihiro Takayama - Ashmitha Easwaramurthi
tenis
04:00Dabin Oh - Jeongyun Lee
tenis
04:00Sakura Hosogi - Ya Yun Pai
tenis
04:00Ryeong Gyeong Park - Ramya Natarajan
tenis
04:00Rushri Wijesundera - Reina Takahashi
tenis
04:00Hanna Chang - Ani Vangelova
tenis
04:00Cherry Kim - Tamara Barad Itzhaki
tenis
04:00Yuka Hosoki - Emily Appleton
tenis
05:00Lance-Pierre Du Toit - Nitin Kumar Sinha
tenis
05:00Marco Brugnerotto - Congsup Congcar
tenis
05:00Yu Hsiang Chiu - Karunuday Singh
tenis
05:00Kai-Lin Zhang - Kumi So
tenis
05:00Bingyu Yu - Aoran Wang
tenis
05:00Ruikai Wang - Sheng Hao Zhou
tenis
05:00Sultan Narbekov - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Daisuke Sumizawa - Huixin Wang
tenis
05:00Phongsapak Kerdlapee - Wei-De Lin
tenis
05:00Nishimoto/Ozeki - Inose/Kawamura
tenis
05:30Ku Keon Kang - Jung-Woong Na
tenis
05:30Mark Whitehouse - Seong-Gook Oh
tenis
05:30Aaron Addison - Tae-Woo Lee
tenis
05:30Mitchell Thomas Mcdaniels - Makoto Ochi
tenis
05:30Da Ye Kim - Dami Lee
tenis
05:30Nicole Khirin - You-Na Sul
tenis
05:30Sun Bin Kim - Subin Park
tenis
05:30Yubean Lee - Handeul Kim
tenis
05:30Hyojung Yea - Ayaka Okuno
tenis
05:30Sang Hee Park - Yeong Won Jeong
tenis
05:30Sohyun Park - Se-Hyun Kim
tenis
05:30Sung-Hee Han - Rio Kitagawa
tenis
06:30Mai Minokoshi - Haruka Kaji
tenis
06:30Chayanon Kaewsuto - Thomas Fancutt
tenis
06:30Ronnie Schneider - Shamirul Shahril Mohd Adam Das
tenis
06:30Zhao Zhao - Rui-Xuan Wang
tenis
06:30Pruchya Isarow - Kunal Anand
tenis
06:30Arata Onozawa - Zhou Mingzhou
tenis
06:30Chanon Phunsawat - Chong Yuan Fan
tenis
06:30Akiyama/Kawasaki - Inoue/Kobori
tenis
06:30Ayukawa/Okamura - Bains/Kuwata
tenis
07:00Cheong-Eui Kim - Juan Ignacio Batalla Diez
tenis
07:00Hyeong Don Kim - Seong Taek Im
tenis
07:00Seounghun Lee - Jae Hwan Kim
tenis
07:00Hong Chung - Yeongseok Jeong
tenis
07:00Jumpei Yamasaki - Oh-Hee Kwon
tenis
07:00Sung Hun Kim - Yu Hsiou Hsu
tenis
07:00Jung Hoon Kim - Lucas Catarina
tenis
07:00Yuichi Ito - Chan-Yeong Oh
tenis
08:00Lin/Chiu - Du Toit/Congcar
tenis
08:00Nawakarn Khunjan - Akanit Pumjit
tenis
08:00Niki Kaliyanda Poonacha - Ryota Tanuma
tenis
08:00Yan Bai - Lewei Cai
tenis
08:00Rhett Purcell - Hanyi Liu
tenis
08:00Wang/Wang - Kawachi/Onozawa
tenis
08:00Wu/Meng - Kato/Masabayashi
tenis
08:00Wang/Yu - Peranamallur/Chandrashekar
tenis
08:00Zhao/Chilakalapudi - Wang/Wang
tenis
08:00Tomohiro Masabayashi - Ranjeet Virali-Murugesan
tenis
09:30Natthasith Kunsuwan - Mohit Mayur Jayaprakash
tenis
09:30Pol Wattanakul - Thanapet Chanta
tenis
10:00Dzianis Zharyn - David Poljak
tenis
10:00Mert Naci Türker - Yan Bondarevskiy
tenis
10:00Scott Duncan - Aliaksandr Liaonenka
tenis
10:00Anna Siskova - Iulia Bianca Ilinca
tenis
10:00Andreea Elena Iordachi - Cristina Adamescu
tenis
10:00Cristina Ene - Iulia Vlaiculescu
tenis
10:30Nuria Brancaccio - Zoi Meers
tenis
11:00Merel Hoedt - Annick Melgers
tenis
11:00Yana Morderger - Megan Mccray
tenis
11:00Chantal Sauvant - Diana Sumova
tenis
11:00Anna Makhorkina - Daniela Macarena Lopez
tenis
11:00Csilla Argyelan - Nefisa Berberovic
tenis
11:00Nika Zupancic - Ema Mulalic
tenis
11:00Costanza Traversi - Sina Zuger
tenis
11:00Veronika Vlkovska - Gabriela Pantuckova
tenis
11:00Jana Jablonovska - Magdalena Pantuckova
tenis
11:00Dagmar Dudlakova - Petra Januskova
tenis
11:00Daniel Michalski - Marek Jaloviec
tenis
11:00Charlotte Roemer - Karola Patricia Bejenaru
tenis
11:30Alexander Zgirovsky - Giorgio Ricca
tenis
11:30Aleksei Khomich - Igor Smilansky
tenis
11:30George Tsivadze - Beibit Zhukayev
tenis
11:30Gabriela Duca - Anastasia Vdovenco
tenis
11:30Nicole Nadel - Cemre Anil
tenis
12:00Eline Audenaert - Lucie Wargnier
tenis
12:00Yukina Saigo - Chelsea Vanhoutte
tenis
12:00Kirill Kivattsev - Walter Trusendi
tenis
12:00Marco Bortolotti - Manfred Fellin
tenis
12:00Stefano Reitano - Davide Galoppini
tenis
12:00Martina Spigarelli - Camilla Scala
tenis
12:00Rakic/Samardzic - Kaufinger/Giraldi Requena
tenis
12:30Fiona Ganz - Giorgia Pinto
tenis
12:30Natalia Vajdova - Adrienn Horvath
tenis
12:30Timea Jaruskova - Agnes Bukta
tenis
12:30Kacper Zuk - Pawel Cias
tenis
12:30Esteban Bruna - Amadatus Admiraal
tenis
12:30Maikel Borg - Mariano Kestelboim
tenis
12:30Mathieu Perchicot - Justin Butsch
tenis
12:30Nik Razborsek - Lucas Hellfritsch
tenis
12:30Julyette Maria Josephine Steur - Andjela Todorovic
tenis
12:30Viktoria Surova - Jelena Stojanovic
tenis
12:30Viktoria Morvayova - Sara Cvorovic
tenis
13:00Ben Jones - Timofey Skatov
tenis
13:00Siarhei Betau - Fran Zvonimir Zgombic
tenis
13:30Lara Salden - Michaela Boev
tenis
13:30Catherine Chantraine - Caroline Romeo
tenis
13:30Alessandro Ceppellini - Edoardo Lavagno
tenis
13:30Remy Bertola - Filippo Speziali
tenis
13:30Alba Carrillo Marin - Shahar Biran
FB TV HD
Paylaş:

Haberler

Giuliano, Suudi Arabistan’a transfer oldu

Giuliano, Suudi Arabistan’a transfer olduFenerbahçe Kulübü, Brezilyalı orta saha oyuncusu Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan'ın El Nassr Kulübüne transfer olduğunu duyurdu…

Fenerbahçe Kulübü, Brezilyalı orta saha oyuncusu Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan'ın El Nassr Kulübüne transfer olduğunu duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, Brezilyalı orta saha oyuncusu Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan'ın El Nassr Kulübüne transfer olduğunu duyurdu.

Fenerbahçe Futbol AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda da yayımlanan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan kulübü El Nassr'a, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10 milyon 500 bin avro bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır. Giuliano'ya kulübümüze vermiş olduğu hizmetler için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

El Nassr Kulübü de sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcu ile 3 yıllık anlaşma imzalandığını bildirdi.

Geçen sezon öncesinde 7 milyon avro bonservis bedeliyle Rusya'nın Zenit takımından transfer edilen 28 yaşındaki futbolcu, sarı-lacivertli formayı 1 sezon terletti. Giuliano, Fenerbahçe'de geçen sezon 30 lig maçında forma giydi ve 14 golle takımın en skorer oyuncusu oldu.

Tecrübeli futbolcu, bu sezon da 1 lig maçında 1 gol attı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

Lazio fanatiklerinin hedefinde bu kez kadınlar var

Lazio fanatiklerinin hedefinde bu kez kadınlar varDaha önce ırkçı eylemleriyle tepki çeken taraftar grubu, şimdi de bulunduğu tribüne kadın futbolseverleri almamasıyla gündemde.…

Daha önce ırkçı eylemleriyle tepki çeken taraftar grubu, şimdi de bulunduğu tribüne kadın futbolseverleri almamasıyla gündemde.

Daha önce ırkçı eylemleriyle tepki çeken taraftar grubu, şimdi de bulunduğu tribüne kadın futbolseverleri almamasıyla gündemde.

Serie A ekiplerinden Lazio'nun ırkçılık ve antisemitizm yanlısı özellikleriyle tanınan fanatik taraftar grubu, tepki çeken açıklamalarına bir yenisini ekledi.

Ligin ilk haftasında Napoli'ye evlerinde 2-1 mağlup oldukları maç öncesi stadyum çevresinde bir bildiri dağıtan fanatik taraftarlar, kadın futbolseverlerin kendi tribünlerine gelmemeleri yönünde bir çağrıda bulundu.

Roma Olimpiyat Stadyumu'nun "Curva Nord" adı verilen bölümünde maçları takip eden ve bu tribünü "kutsal mekan" olarak tanımlayan taraftar grubunun bildirisinde, "Bu tribünün yazılı olmayan, ancak uyulması gereken bazı kuralları vardır. Tribünün ilk sırası boş bırakılır. Kadınlar, eşler ve kız arkadaşlar ilk 10 sıraya alınmaz. Tasasız ve romantik bir gün geçirmek için stadyuma gelmeyi seçenler, başka tribünlere gitsin." ifadeleri yer aldı.

Sosyal medya aracılığıyla yayılan bu bildiri, sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere İtalyan kamuoyunda büyük tepki çekti.

Lazio'nun fanatik taraftarları geçtiğimiz sezon da Yahudi Soykırımı sırasında hayatını kaybeden sembol isimlerden Anne Frank'a Roma forması giydirdikleri bir fotoğrafı tribünlerde dağıtmıştı, bunun üzerine Serie A yönetimi Lazio'ya 50 bin euro para cezası vermişti.

Aynı başlıktaİtalya LigiSonuçlarPuan durumuSS LazioEkip

Nole’den tarihi zafer

Nole’den tarihi zaferRoger Federer'i mağlup ederek Cincinnati'de mutlu sona ulaşan Novak Djokovic, tüm Masters turnuvalarını kazanmayı başaran ilk tenisçi olarak…

Roger Federer'i mağlup ederek Cincinnati'de mutlu sona ulaşan Novak Djokovic, tüm Masters turnuvalarını kazanmayı başaran ilk tenisçi olarak tarihe geçti.

Roger Federer'i mağlup ederek Cincinnati'de mutlu sona ulaşan Novak Djokovic, tüm Masters turnuvalarını kazanmayı başaran ilk tenisçi olarak tarihe geçti.

ATP Cincinnati Masters finalinde dünya 2 numarası Roger Federer'i 6-4'lük iki setle mağlup eden Novak Djokovic, 10 numaralı seribaşı olarak katıldığı turnuvada şampiyonluğa ulaşarak tarihi bir başarıya imza attı.

Maç boyunca toplam 39 basit hata yapan Federer'e karşı çok daha istikrarlı bir oyun ortaya koyan Djokovic, ikinci servislerinden %78 oranında puan çıkardığı maçtan galip ayrılarak kariyerinin 31. Masters kupasına uzandı.

Cincinnati'deki altıncı finalinde şeytanın bacağını kırarak ilk şampiyonluğunu elde eden Sırp tenisçi, böylece koleksiyonundaki tek eksik parçayı da tamamladı ve ATP takvimindeki 9 Masters turnuvasının hepsini kazanan ilk tenisçi olarak tarihe geçti. Bu departmanda Roger Federer ve Rafael Nadal'ın 7 farklı Masters turnuvasında şampiyonluğu bulunuyor.

Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra karşılaştığı Roger Federer'i 46. düellolarında 24. kez mağlup eden Djokovic, Cincinnati'deki şampiyonlukla birlikte ATP Dünya Klasmanı'nda 10. basamaktan 6.lığa tırmandı ve önümüzdeki hafta başlayacak sezonun son Grand Slam'i ABD Açık öncesi avantajlı bir konum elde etti.

Aguero coştu, City farka koştu

Aguero coştu, City farka koştuSon şampiyon, bu sezon evindeki ilk lig maçında Huddersfield'ı farka boğdu.…

Son şampiyon, bu sezon evindeki ilk lig maçında Huddersfield'ı farka boğdu.

Son şampiyon, bu sezon evindeki ilk lig maçında Huddersfield'ı farka boğdu.

Premier League'in ikinci haftasında Manchester City, evinde Huddersfield'ı 6-1 mağlup etti.

Son şampiyon unvanıyla ilk kez seyicisinin önünde bir lig maçına çıkan Pep Guardiola'nın öğrencileri, baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmada rakibe şans tanımadı. Sergio Aguero ile 25. dakikada gol perdesini açan ev sahibi ekip, 31. dakikada Gabriel Jesus ve 35. dakikada bir kez daha Aguero ile bir anda üç farkı yakaladı. Konuk Huddersfield 43. dakikada Jon Stankovic'in golüyle farkı ikiye indirdi ve devre arasına 3-1 Manchester City üstünlüğüyle gidildi.

Karşılaşmanın ikinci devresinde de City fırtınası dinmedi. 48. dakikada David Silva'nın şık frikiğiyle farkı yeniden üçe çıkaran ev sahibi ekipte 75. dakikada yeniden sahneye çıkan Aguero hat-trick'i tamamladı. Arjantinli golcü böylece Premier League kariyerindeki 9. hat-trick'ine imza atmış oldu.

Maçın son golü, Leroy Sane'nin geliştirdiği atakta kendi filelerini havalandıran Terence Kongolo'dan geldi ve Manchester City karşılaşmadan 6-1 galip ayrıldı.

Premier League'de geçtiğimiz sezon sergilediği harika performansı yeni sezonda da devam ettiren Manchester City'nin 2 maç sonunda 6 puanı bulunuyor. Huddersfield ise iki maç sonunda henüz puanla tanışamadı.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuManchester CityEkipHuddersfield TownEkipSergio AgüeroSporcuDavid SilvaSporcuLeroy SanéSporcu

Federasyon başkanından Mesut Özil itirafı

Federasyon başkanından Mesut Özil itirafıReinhard Grindel, ırkçı saldırılara maruz kalan Türk asıllı Alman futbolcuya daha fazla destek olması gerektiğini söyledi.…

Reinhard Grindel, ırkçı saldırılara maruz kalan Türk asıllı Alman futbolcuya daha fazla destek olması gerektiğini söyledi.

Reinhard Grindel, ırkçı saldırılara maruz kalan Türk asıllı Alman futbolcuya daha fazla destek olması gerektiğini söyledi.

Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Reinhard Grindel, milli takıma tartışmalı bir şekilde veda eden Mesut Özil hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Sosyal medya üzerinden yaptığı veda açıklamasında Mesut'un hedef aldığı isimlerden biri olan Grindel, yapılan ırkçı saldırılar karşısında Türk asıllı futbolcuya daha fazla destek olması gerektiği itirafında bulundu.

Bild gazetesine verdiği röportajda, söz konusu krizi daha farklı şekilde ele alması gerekirken bunu başaramadığını belirten Grindel, "Mesut'a yönelik belli çevrelerden gelen ırkçı söylemlere karşı çok daha net bir tutum almam ve tepkimi daha açık sözlerle ortaya koymam lazımdı. Bu kabul edilemez saldırılar karşısında, federasyon tarafından yalnız bırakıldığını hissettiği için Mesut adına üzgünüm." ifadelerini kullandı.

Grindel, Dünya Kupası'nda hayal kırıklığı yaratan performanslarının tüm sorumluluğunu da Mesut'un üzerine yıkmamaları gerektiğini vurgulayarak, "Benim felsefemde her şeyi birlikte kazanır, birlikte kaybedersiniz. Dünya Kupası'ndan erken elenmemizin suçu tek bir futbolcuya yüklenemez." dedi.

Federasyon başkanı ayrıca Mesut'un milli takıma yeniden dönmek istemesi hâlinde bunun teknik ve idari birimler tarafından değerlendirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

2014 Dünya Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Almanya kadrosunun yıldızlarından biri olan Mesut Özil, milli takım kariyerinde çıktığı 92 maçta 23 gol ve 40 asiste imza attı.